جواب ورک بوک ادونس کانون زبان

جواب ورک بوک Advanced 3

ضمن عرض سلام خدمت زبان آموزان گرامی سطح Advanced 3 کانون زبان، در این نوشته با انتشار جواب ورک بوک سطح ادونسد 3 در خدمت شما زبان‌آموزان گرامی هستیم. یادگیری پاسخ‌های درست تمرینات کتاب کار (Workbook) برای یادگیری دروس و موفقیت در امتحان پایان ترم ضروری است. از آنجا که بسیاری از ما زبان‌آموزان به دلایل مختلف از جمله غیبت کلاسی، تأخیر، یا به دلیل هماهنگ نبودن با سرعت مدرس در حل کردن و بررسی پاسخ صحیح تمرینات، نمی‌توانیم پاسخ‌های خود را بررسی و اصلاح کنیم. پاسخ‌های غلط و نادرست در کتاب کار ورک بوک باعث می‌شود در زمان مطالعه‌ی کتاب برای آزمون فاینال، مرجع مناسبی برای یادگیری در اختیار نداشته باشیم.

ترجمه متن ریدینگ کتاب های کانون زبان ایران

در ILIplus تلاش ما بر این است که با همکاری زبان‌آموزان و کاربران سایت، مطالب مفید و ارزشمند را تهیه کرده و در اختیار همه‌ی کاربران عزیز قرار دهیم. تا کنون برای  تهیه تلفظ و معنی لغات اکثر سطوح کانون و همچنین تهیه ترجمه‌ی متن‌های کتاب‌های ترم‌های متفاوت اقدام کرده‌ایم و بسیاری از این مطالب به صورت کاملاً رایگان برای استفاده‌ی شما عزیزان در سایت منتشر شده است. اما مطابق روال معمول در ILIplus.com در کنار انتشار مطالب رایگان بسیار (از جمله معنی لغات، تلفظ کلمات، ترجمه‌ی متن‌های کتاب و…) دانلود جواب ورک بوک advanced 3 با پرداخت هزینه امکانپذیر است. به این ترتیب هم می‌توانیم هزینه‌های سایت را تأمین کنیم و به فعالیت خود ادامه دهیم و هم وسوسه‌ی کپی کردن آسان جواب‌ها برای افزایش نمره‌ی کلاسی در بسیاری از زبان‌آموزان کمرنگ‌تر خواهد شد.

با توجه به مطالبی که عرض شد، می‌توانید پاسخ هر یک از  یونیت‌های ورک بوک اد3 را تهیه کنید و یا پاسخ همه‌ی یونیت‌های ورک بوک ادونس 3  را با ۱۲ درصد تخفیف به صورت یکجا خریداری بفرمایید. برای افزدون پاسخنامه‌ی هر یک از یونیت‌های workbook به سبد خرید، روی دکمه‌ی «خرید» کلیک کنید.

پاسخنامه جامع ILI Advanced 3 Workbook answers (همه درس‌ها) (با تخفیف)
۱۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف
پاسخنامه درس ۱ کتاب کار Adv 3 – هدیه رایگان   دانلود رایگان
پاسخنامه درس ۲ کتاب کار Adv 3  
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۳ کتاب کار Ad 3  
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۴ کتاب کار Ad 3  
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۵ کتاب کار Adv 3  
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۶ کتاب کار Adv 3  
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه جامع ورک بوک ادونسد 3 (همه درس‌ها) (با تخفیف)
۱۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف

ILI Advanced 3 Workbook Answers

تلفظ و معنی لغت های کتاب های کانون زبان ایران

۱۳ دیدگاه

 1. سلام ترجمه ریدینگ ها و جواب student book ادونس 3 رو نمیزارید؟

 2. معنی ریدینگ های ادونس رو نمیذارید ؟

 3. شد ۲ سال ?
  بزارین ترجمه بزارین لطفا…

  • جواب استیودنت بوک در اپلیکیشن ILIplus قرار گرفته. از طریق اپلیکیشن می‌تونید بهش دسترسی داشته باشید. ترجمه متن‌های ادونس هم در اپلیکیشن هست، فقط ادونس ۳ متاسفانه فعلا ناقص است.

   • با سلام
    زبان آموزان گرامی به جای اینکه به دنبال پاسخ های آماده باشید بهتره به دنبال یادگیری واژگان بیشتر و تسلط بر مهارت خواندن و درک مطلب خود باشید که در آزمون ها دست به دامن افراد دیگر نشوید، که در کلاس اساتید را از نابلدی خود جان به لب کنید و در آزمون ها جیب پدر را خالی!
    در پایان شمایید و آزمون جونیور و سینیور که خوشبختانه حضوری برگزار می شود. آن زمان خواهید دید که متاسفانه تسلط بسیار کمی دارید و بعد انگشت اتهام را به سوی اساتید می گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *