اپلیکشین ILIplus

اپلیکیشن ILIplus برای گوشی‌هایی که سیستم عامل آن‌ها اندروید یا iOS (آیفون) است ارائه شده است. این application را می‌توانید هم‌اکنون به صورت رایگان روی گوشی خود نصب کنید.

نسخه‌ی اندروید

اکثر گوشی‌های موجود در بازار از سیستم عامل اندروید (Android) استفاده می‌کنند. اگر گوشی شما از برندهایی مثل سامسونگ (Samsung)، ال جی (LG)، اچ تی سی (HTC)،‌ هواوی (Huawei)‌ و… است باید این نسخه از اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید. نسخه‌ی اندروید اپ را می‌توانید از فروشگاه رسمی گوگل پلی (play store) یا از مارکت ایرانی کافه بازار به صورت رایگان دریافت کنید. برای نصب می‌توانید از دکمه‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از فروشگاه رسمی گوگل
دانلود از کافه بازار

نسخه آیفون (iOS)

مدتی است که شرکت اپل در خصوص انتشار برنامه‌های ایرانی بسیار سخت‌گیرانه عمل می‌کند و به خاطر تحریم‌های کشور آمریکا، اجازه‌ی انتشار application های ایرانی در فروشگاه رسمی اپل (App Store) را نمی‌دهد. برای نصب اپلیکیشن‌های ایرانی می‌توانید از مارکت‌های ایرانی مثل سیب‌اپ یا اناردونی استفاده کنید. استفاده از این مارکت‌ها نیازمند خرید حق عضویت است و کسانی که حق عضویت را پرداخت کرده باشند‌، می‌توانند اپلیکشین‌های مورد نیاز خود را از طریق این مارکت‌ها دانلود کنند.

اپ ILIplus نیز در این مارکت‌ها منتشر شده و کسانی که قبلاً اشتراک مارکت‌های ایرانی را خریداری کرده‌اند می‌توانند آن را از طریق دکمه‌های زیر دانلود کنند.

دانلود از سیب اپ
دانلودزبان آباد | ILIplus از سیبچه

دانلود از اناردونی

اما اگر اشتراک هیچ کدام از مارکت‌های بالا را تهیه نکرده‌اید، همچنان می‌توانید از اپلیکشین استفاده کنید و نسخه‌ی نیمه آنلاین آن را بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود کنید.

دانلود نسخه نیمه آنلاین

اگر اشتراک اپ استورهای ایرانی سیب‌اپ و اناردونی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید نسخه نیمه آنلاین را نصب کنید.

تفاوت این نسخه با نسخه‌ای که در مارکت‌ها قابل نصب است این است که در نسخه‌ی نیمه‌آنلاین برای دسترسی به بیشتر قسمت‌های اپ باید به اینترنت متصل باشید، اما در نسخه‌ی آفلاین تنها با یکبار متصل شدن به اینترنت،‌ از آن به بعد می‌توانید همه جا به صورت آفلاین به محتوای اپ دسترسی پیدا کنید.

اگر در نصب یا استفاده از اپلیکیشن مشکلی وجود دارد، می توانید از طریق راه‌های زیر با ما تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنیم.