جواب ورک بوک High 3‌ کانون زبان ILI

جواب ورک بوک High 3

ضمن عرض سلام خدمت زبان آموزان گرامی ترم High 3 کانون زبان ایران، در این پست با ارائه‌ی پاسخ سوالات ورک بوک های۳ در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که اطلاع دارید کتاب‌های سطح High Intermediate کانون زبان، با محوریت آموزش گرامر طراحی شده‌اند. برای یادگیری گرامر باید تمرین زیاد انجام داد و از همین روست که تمرینات زیادی هم در کتاب زبان‌آموزی (Student’s Book) و هم در کتاب کار (Workbook) این سطح مطرح شده است. یادگیری صحیح و کامل پاسخ این تمرینات بیشترین کمک را به افزایش نمره‌ی فاینال زبان‌آموزان خواهد کرد.

متاسفانه بسیاری از زبان آموزان به دلایل مختلف نمی‌توانند پاسخ همه‌ی سوالات را در کلاس چک کنند. ممکن است این موضوع به خاطر غیبت، تأخیر و یا عدم هماهنگی با سرعت حل تمرینات ورک بوک توسط مدرس باشد. برای این که زبان‌آموزان گرامی بتوانند به پاسخ‌های صحیح سوالات workbook ترم High 3 دسترسی داشته باشند، همکاران ما در ILIplus پاسخنامه‌ی ورک بوک را تهیه نموده‌اند. امیدواریم این راهنمای حل ورک بوک High 3 بتواند به شما عزیزان در یادگیری بهتر زبان انگلیسی کمک کند.

ما در ILIplus.com تلاش می‌کنیم، همه منابع مورد نیاز زبان‌آموزان را فراهم نماییم. معنی لغات High 3 و ترجمه‌ی متن‌های کتاب قبلا به ترتیب درس به درس در سایت قرار گرفته شده و زبان‌آموزان عزیز ترم های اینترمدیت 3 می‌توانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند. همچنین برای دریافت پاسخ سوالات کتاب اصلی (Student’s Book) نیز می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

برای دانلود جواب کتاب اصلی Student’s Book High 3 به بخش مطالب مرتبط مراجعه کنید.

مطابق روال معمول در سایت ILIplus در کنار انتشار مطالب رایگان مختلف (از جملهمعنی کلمات و تلفظ و محل استرس در آن‌ها و معنی متن‌های کتاب درسی) در سایت آی‌ال‌آی‌پلاس، دانلود جواب ورک بوک های 3 (High 3) با پرداخت هزینه‌ی اندک برای شما عزیزان امکانپذیر خواهد بود. به این ترتیب به تآمین هزینه‌های سایت و ادامه‌ی فعالیت آن کمک خواهید کرد و در آینده می‌توانیم مطالب مفید بیشتری (مثل توضیح گرامر و…) برای شما زبان‌آموزان عزیز آماده نماییم.

شما عزیزان می‌توانید جواب‌های یک واحد (یونیت) ورک بوک Hi 3 را تهیه نمایید و یا پاسخنامه جامع (شامل همه‌ی دروس ترم  High3 ) را با تخفیف ویژه خریداری بفرمایید. برای خرید فایل مورد نظر خود، روی دکمه‌ی «خرید» در جدول زیر کلیک کنید تا آن فایل به سبد خرید شما اضافه شود.

پاسخنامه جامع ILI High Intermediate 3 WorkBook answers (همه درس‌ها)  (با تخفیف)
۱۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف
پاسخنامه درس ۱ ورک بوک High 3 دانلود رایگان
پاسخنامه درس ۲ ورک بوک  High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۳ کتاب کار High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۴ کتاب ورک بوک High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۵ کتاب کار High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۶ ورک بوک High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۷ ورک بوک High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۸ ورک بوک High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۹ ورک بوک High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه درس ۱۰ کتاب ورک بوک High 3
۳۹,۰۰۰ ریال – خرید
پاسخنامه جامع ILI High 3 WorkBook answers (همه درس‌ها)  (با تخفیف)
۱۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف

ILI High Intermediate 3 Work Book answer key

 جواب کتاب ورک بوک High 3 کانون زبان – پاسخ workbook کانون زبان ILI

تلفظ و معنی لغت های کتاب های کانون زبان ایران

۳ دیدگاه

  1. دانلود کردم. پاسخ ه خوب و کامل بود. ممنون

  2. سلام بعد از زدن دکمه تکمیل فرایند خرید هیچ صفحه ای برام نیومد که pdf ها رو دانلود کنم و پول هم از حساب کم شد (ایمل رو هم name@iliplus.com زدم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *