سوالات آزمون آنلاین کانون زبان – نمونه سوالات فاینال

در ILIplus همواره تلاش شده است محتوای مناسب و با کیفیت برای افزایش تسلط زبان‌آموزان کانون زبان بر درس‌های ارائه شده در کتاب‌ها و کلاس‌های کانون زبان تهیه شود و در اختیار کاربران خوب سایت و اپلیکیشن ILIplus قرار گیرد.
همواره سعی شده است برای کسانی که تمایل دارند یادگیری خود را افزایش دهند و نمرات بالاتری در نمره کلاسی و آزمون آنلاین کانون زبان کسب کنند مطالب مفیدی تهیه کنیم.
با توجه به شرایط سخت کلاس‌های آنلاین و تایم محدود آزمون فاینال و شرایط پر استرس آزمون آنلاین، زبان‌آموزان تمایل دارند که با نمونه سوالات فاینال آشنایی بیشتری پیدا کنند تا بتوانند در مدت زمان محدود آزمون به سوالات با تمرکز بیشتری پاسخ دهند. به این منظور سعی شده است که با توجه به آزمون آنلاین کانون زبان، نمونه ‌سوالات فاینال برای شما زبان آموزان گرامی طراحی شود و در اختیار کاربران اپلیکیشن ILIplus قرار گیرد.
نمونه سوالات آزمون آنلاین کانون زبان همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی و کلیدی در اپلیکیشن ILIplus در دسترس همراهان همیشگی ILIplus قرار دارد.

نمونه سوالات امتحانات فاینال کانون زبان ایران

نمونه سوال فاینال با توجه به آزمون‌های آنلاین کانون زبان ایران شامل دو بخش واژگان و گرامر است و برای هر بخش ۲۰ سوال طراحی شده است. و مجموعاً شامل ۴۰ سوال استاندارد همراه با پاسخنامه تشریحی و کامل و توضیح گرامرهای همه‌ی گرامر‌ نوت‌های کتاب است.

برای دریافت نمونه سوالات فاینال کانون زبان ایران فقط کافی‌است در اپلیکیشن iliplus عضو شوید.

ما در مجموعه‌ی iliplus با توجه به ضرورت آشنایی زبان آموزان با سوالات فاینال کانون زبان ایران نمونه سوالات فاینال کانون زبان را تهیه کرده ایم تا شما با نمونه سوالات در سطوح مختلف آشنا شوید. و آمادگی خود را برای آزمون فاینال ارتقا دهید و روی همه‌ی مطالب تسلط پیدا کنید.
همچنین می‌توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه‌‌ی کارکرد اپلیکیشن ILIplus در بخش نمونه سوالات بخش معرفی این بخش را در اپلیکیشن مطالعه کنید و همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.
نمونه سوالات امتحانات فاینال برای ترم های بیسیک و نیو المنتری و پری اینترمدیت و اینترمدیت و های اینترمدیت تهیه شده است.

برای دانلود اپلیکیشن می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

اپلیکیشن ILIplus تقریبا روی همه‌ی گوشی‌های هوشمند قابل نصب است. نصب و فعالسازی اپلیکیشن کاملاً رایگان است. برای دسترسی به بعضی بخش‌های اپلیکیشین (مثل صوت و متن لیسنینگ، یا پاسخنامه‌ی استیودنت بوک و ورک بوک) پرداخت درون‌برنامه‌ای مورد نیاز است.

همچنین می‌توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه شرکت در آزمون آنلاین کانون به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *