نمونه سؤالات امتحان های فاینال کلیۀ ترم های کانون زبان ایران با پاسخنامه‌ی تشریحی

نمونه سوالات فاینال کانون زبان ایران  (تألیف مجموعه iliplus) با تمرکز بر نمونه سوالات بخش واژگان و بخش گرامر در اپلیکیشن  iliplus در دسترس است.

نمونه سوالات ترم بیسیک و پری اینترمدیت و اینترمدیت و های اینترمدیت در دو سری همراه با پاسخنامه تشریحی و توضیح کامل گرامر‌ها در بخش تشریحی آماده شده است که شما زبان‌آموزان بتوانید قبل از آزمون توانایی خود را محک بزنید و به سطح علمی بالاتری دست یابید و روی مطالب تسلط بیشتری داشته باشید.

نمونه سوال فاینال با توجه به آزمون‌های آنلاین کانون زبان ایران شامل دو بخش واژگان و گرامر است و برای هر بخش ۲۰ سوال طراحی شده است. و مجموعاً شامل ۴۰ سوال استاندارد همراه با پاسخنامه تشریحی و کامل و توضیح گرامرهای همه‌ی گرامر‌ نوت‌های کتاب است.

برای دریافت نمونه سوالات فاینال کانون زبان ایران فقط کافی‌است در اپلیکیشن iliplus عضو شوید.

ما در مجموعه‌ی iliplus با توجه به ضرورت آشنایی زبان آموزان با سوالات فاینال کانون زبان ایران نمونه سوالات فاینال کانون زبان را تهیه کرده ایم تا شما با نمونه سوالات در سطوح مختلف آشنا شوید. و آمادگی خود را برای آزمون فاینال ارتقا دهید و روی همه‌ی مطالب تسلط پیدا کنید.

نمونه سوالات لغات را با پاسخنامه تشریحی و کلیدی می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:

همچنین در تصویر زیر نمونه سوال گرامر را با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی مشاهده می‌کنید:

شما زبان آموزان عزیز می توانید با عضویت در اپلیکیشن iliplus نمونه سوالات فاینال کانون زبان ایران در سطوح Basic و Pre-Intermediate و Intermediate دریافت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

اپلیکیشن ILIplus تقریبا روی همه‌ی گوشی‌های هوشمند قابل نصب است. نصب و فعالسازی اپلیکیشن کاملاً رایگان است. برای دسترسی به بعضی بخش‌های اپلیکیشین (مثل صوت و متن لیسنینگ، یا پاسخنامه‌ی استیودنت بوک و ورک بوک) پرداخت درون‌برنامه‌ای مورد نیاز است.

یک دیدگاه

  1. ببخشید من Reach 3 هستم باید کدومو انتخاب کنم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *