بسته درک مطلب (سامری و سؤال) از متن های PRE 3

درک صحیح معنی متن دیالوگ ها و ریدینگ های کتابهای کانون زبان نیازمند دقت و ریزبینی در خواندن تک تک جملات و کلمات است. دقت در نوع حروف اضافه‌ای که برای هر فعل به کار می‌رود، دقت در نکات نوشتاری و نشانه‌گذاری متن،‌ دقت در انوع قیدهایی که در جمله به کار رفته و دقت در معنای مورد نظر جمله برای یادگیری با کیفیت عالی ضروری است.

سوال از متن تک تک جملات

در بسته درک مطلب متن Dialog و Reading های ترم پری ۳ (Pre-Intermediate 3)، تک تک جملات متن نقل شده و در زیر هر جمله سوالاتی از همان جمله مطرح شده است که صحت درک مطلب توسط زبان‌آموز را بررسی کند و او را وادار کند که به جزئیات متن دقت کند. در این مجموعه تلاش شده که همه‌ی سوالات ممکن مطرح شوند و از همه‌ی جزئیات جلمه پرسشی انجام شود.

بسیاری از زبان‌آموزان برای تمرین مهارت نوشتاری (Writing) خود سوالاتی را از متن تهیه می‌کنند. در بسیاری از موارد در این سوالات اشتباهاتی وجود دارد که شخص زبان‌آموز متوجه آن نمی‌شود. همانطور که می‌دانید در صورتی که شخصی یک اشتباه را چندین بار تکرار کند، آن اشتباه به یک عادت تبدیل می‌شود و یادگیری شکل صحیح را دشوارتر از قبل می‌کند. ما تلاش کرده‌ایم همه‌ی سوالات ممکن را پوشش دهیم تا کسانی که خودشان سوالاتی را مطرح کرده‌اند بتوانند معادل همان سوال‌ها را در این مجموعه نیز مشاهده نموده و با آن چه خودشان نوشته‌اند مقایسه کنند. به این ترتیب در واقع همه‌ی نوشته‌های شما به کمک این راهنما و توسط خودتان تصحیح می‌شوند و از یادگیری شکل اشتباه جلوگیری به عمل می‌آید.

از هر یک از دیالوگ‌های ترم پیری ۳ حدود ۲۰-۲۵ سوال مطرح شده است. با توجه به این که متن آن دیالوگ (Conversation) چقدر جزئیات داشته باشد، ممکن است تعداد سوالات بیشتر یا کمتر باشد. از ریدینگ های Pre 3 نیز حدود ۵۰ سوال مطرح شده که بسته به طولانی یا کوتاه بودن متن reading و میزان جزئیاتی که در جملات آن مطرح شده ممکن است اندکی بیشتر یا کمتر باشد.

توضیح نکات نوشتاری و گرامری

در حین طرح سوال از جملات متن درس های pre 3 هر کجا که نیاز بوده، نکات گرامری و نوشتاری به زبان فارسی ساده توضیح داده شده‌اند تا توجه شما عزیزان به ریزه‌کاری‌های متن جلب شود و بتوانید نکاتی که ممکن است فراموش کرده باشید یا ندانید را به شکل موثری یاد بگیرید.

خلاصه (SUMMARY) و بازنویسی متن

در پایان هر دیالوگ یا ریدینگ، متن آن درس مجددا خلاصه و بازنویسی شده است و شما می‌توانید سامری ریدینگ ها و دیالوگ ها را خوانده و با نحوه‌ی بازنویسی و خلاصه‌سازی متن بیشتر آشنا شوید. در این بازنویسی‌ها سعی کرده‌ایم متن را تا حد امکان ساده بنویسیم و برای ارتباط بین جملات از حروف ربط مناسب استفاده کنیم تا راهنمای خوبی برای تمرین‌های writing شما عزیزان باشد.

ترجمه فارسی متن های ریدینگ و دایلاگ در اپلیکیشن

ترجمه متن ریدینگ‌ها تنها از طریق اپلیکیشن ILIplus قابل تهیه است و در حال حاضر امکان مشاهده آن در داخل سایت وجود ندارد. در داخل اپلیکیشن در کنار هر جمله دکمه‌ای برای پخش صوت مربوط به تلفظ همان جمله وجود دارد که می‌تواند به یادگیری تلفظ صحیح، تقویت مهارت لیسنینگ و تقویت مهارت اسپیکینگ شما کمک زیادی کند. زیر هر جمله معنای فارسی آن نوشته شده و سپس لغات ناآشنای آن به صورت جداگانه بیان شده‌اند. در جلوی هر کلمه می‌توانید معنای فارسی، فونیتک و محل استرس و دکمه‌ای برای پخش تلفظ صوتی آن کلمه را مشاهده کنید. ترجمه‌ها در فایل‌های که در زیر ارائه می‌شود موجود نیست.

برای تأمین هزینه‌های سایت، فایل بسته درک مطلب (سوال و سامری) با پرداخت هزینه قابل دانلود است. می‌توانید فایل مربوط به یک درس مورد نظر خود را تهیه کنید و یا سامری و سوالات همه‌ی ریدینگ ها و دیالوگ های Pre 3 را به صورت یکجا و با تخفیف ویژه تهیه نمایید.

بسته کامل سامری و سوال همه‌ی دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه درس‌های PRE3  (با تخفیف)
۶۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف
سامری و سوال از متن دیالوگ درس اول PRE 3
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس اول PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس دوم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس دوم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس سوم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس سوم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس چهارم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس چهارم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس پنجم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس پنجم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس ششم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس ششم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس هفتم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس هفتم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس هشتم PRE 3  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس هشتم PRE 3  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
بسته کامل سامری و سوال همه‌ی دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه درس‌های PRE3 (با تخفیف)
۶۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف

ILI Pre-Intermediate 3

تلفظ و معنی لغت های کتاب های کانون زبان ایران

۲۳ دیدگاه

 1. کاش یکی واسه نمونه رایگان میگذاشتید(:

 2. چرا جواب سوالاتش رو ندادید اگه میدادید خیلی خوب بود

  • سلام.
   هر جمله از متن کتاب که نوشته شده، سوالاتش هم در زیرش نوشته شده. یعنی یا خود اون جمله به صورت کامل و یا بخشی از اون جمله جواب سوال است.
   در توضیحات قبل از خرید به صورت کامل توضیح داده شده که بسته شامل چه اطلاعاتی است، اما در صورت عدم رضایت می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا به نحوی رضایت شما جلب شود.

 3. سلام چرا هی میگیریم با هر کارتی میگه نا معتبر نیست

 4. سلام از کی سایتتوت شروع به کار میکنه لطفا اعلام کنین خیلی وقته الان اینطور شده

 5. الان میشه از سایت خرید کنیم؟

 6. سلام اگه میشد فقط سوال بزارید جدا بخریم خیلی خوب میشد

 7. من سامری ریدینگ درس چهارو خریدم ولی باز نکرد باید چیکار کنم؟

  • سلام.
   برای باز کردن فایل‌ها باید یک نرم‌افزار برای نمایش فایل PDF در گوشی یا کامپیوتر شما نصب باشد. برای نصب آن کافی است کلمه‌ی PDF را در بازار یا اپ استور جستجو کنید و یک نرم‌افزار رایگان را نصب کنید.
   در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، لطفا از طریق تلگرام با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

 8. سلام.درسای های ۱ سامری ندارید؟؟؟

 9. سلام پول از حساب من کم شد ولی بسته را تحویل ندادند تا دانلود کنم

 10. سلام لطفا جواب دهید من پول رو ریختم ولی دانلود نشد

 11. سلام من هزینه رو واریز کردم
  برام لینک هم اومد
  اما ایمیل نشد
  الان باید چکار کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *