بسته درک مطلب (سامری و سوال) ترم Pre 1

سوال از متن تک تک جملات

در بسته درک مطلب متن Dialog و Reading های ترم پری ۱ (Pre-Intermediate 1)، تک تک جملات متن نقل شده و در زیر هر جمله سوالاتی از همان جمله مطرح شده است که صحت درک مطلب توسط زبان‌آموز را بررسی کند و او را وادار کند که به جزئیات متن دقت کند. در این مجموعه تلاش شده که همه‌ی سوالات ممکن مطرح شوند و از همه‌ی جزئیات جلمه پرسشی انجام شود.

بسیاری از زبان‌آموزان برای تمرین مهارت نوشتاری (Writing) خود سوالاتی را از متن تهیه می‌کنند. در بسیاری از موارد در این سوالات اشتباهاتی وجود دارد که شخص زبان‌آموز متوجه آن نمی‌شود. همانطور که می‌دانید در صورتی که شخصی یک اشتباه را چندین بار تکرار کند، آن اشتباه به یک عادت تبدیل می‌شود و یادگیری شکل صحیح را دشوارتر از قبل می‌کند. ما تلاش کرده‌ایم همه‌ی سوالات ممکن را پوشش دهیم تا کسانی که خودشان سوالاتی را مطرح کرده‌اند بتوانند معادل همان سوال‌ها را در این مجموعه نیز مشاهده نموده و با آن چه خودشان نوشته‌اند مقایسه کنند. به این ترتیب در واقع همه‌ی نوشته‌های شما به کمک این راهنما و توسط خودتان تصحیح می‌شوند و از یادگیری شکل اشتباه جلوگیری به عمل می‌آید.

از هر یک از دیالوگ‌های ترم پیری ۱ حدود ۲۰-۲۵ سوال مطرح شده است. با توجه به این که متن آن دیالوگ (Conversation) چقدر جزئیات داشته باشد، ممکن است تعداد سوالات بیشتر یا کمتر باشد. از ریدینگ های Pre 1 نیز حدود ۵۰ سوال مطرح شده که بسته به طولانی یا کوتاه بودن متن reading و میزان جزئیاتی که در جملات آن مطرح شده ممکن است اندکی بیشتر یا کمتر باشد.

توضیح نکات نوشتاری و گرامری

در حین طرح سوال از جملات متن درس های pre 1 هر کجا که نیاز بوده، نکات گرامری و نوشتاری به زبان فارسی ساده توضیح داده شده‌اند تا توجه شما عزیزان به ریزه‌کاری‌های متن جلب شود و بتوانید نکاتی که ممکن است فراموش کرده باشید یا ندانید را به شکل موثری یاد بگیرید.

خلاصه (SUMMARY) و بازنویسی متن

در پایان هر دیالوگ یا ریدینگ، متن آن درس مجددا خلاصه و بازنویسی شده است و شما می‌توانید سامری ریدینگ ها و دیالوگ ها را خوانده و با نحوه‌ی بازنویسی و خلاصه‌سازی متن بیشتر آشنا شوید. در این بازنویسی‌ها سعی کرده‌ایم متن را تا حد امکان ساده بنویسیم و برای ارتباط بین جملات از حروف ربط مناسب استفاده کنیم تا راهنمای خوبی برای تمرین‌های writing شما عزیزان باشد.

ترجمه فارسی متن های ریدینگ و دایلاگ در اپلیکیشن

ترجمه متن ریدینگ‌ها تنها از طریق اپلیکیشن ILIplus قابل تهیه است و در حال حاضر امکان مشاهده آن در داخل سایت وجود ندارد. در داخل اپلیکیشن در کنار هر جمله دکمه‌ای برای پخش صوت مربوط به تلفظ همان جمله وجود دارد که می‌تواند به یادگیری تلفظ صحیح، تقویت مهارت لیسنینگ و تقویت مهارت اسپیکینگ شما کمک زیادی کند. زیر هر جمله معنای فارسی آن نوشته شده و سپس لغات ناآشنای آن به صورت جداگانه بیان شده‌اند. در جلوی هر کلمه می‌توانید معنای فارسی، فونیتک و محل استرس و دکمه‌ای برای پخش تلفظ صوتی آن کلمه را مشاهده کنید. ترجمه‌ها در فایل‌های که در زیر ارائه می‌شود موجود نیست.

برای تأمین هزینه‌های سایت، فایل بسته درک مطلب (سوال و سامری) با پرداخت هزینه قابل دانلود است. می‌توانید فایل مربوط به یک درس مورد نظر خود را تهیه کنید و یا سامری و سوالات همه‌ی ریدینگ ها و دیالوگ های Pre 1 را به صورت یکجا و با تخفیف ویژه تهیه نمایید.

بسته کامل سامری و سوال همه‌ی دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه درس‌های PRE1  – قیمت 37700 تومان (با تخفیف)
خرید با تخفیف
سامری و سوال از متن دیالوگ درس اول PRE 1 – قیمت 2900 تومان 
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس اول PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس دوم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس دوم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس سوم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس سوم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس چهارم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس چهارم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس پنجم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس پنجم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس ششم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس ششم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس هفتم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس هفتم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس هشتم PRE 1 – قیمت 2900 تومان   
خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس هشتم PRE 1 – قیمت 4900 تومان  
خرید
بسته کامل سامری و سوال همه‌ی دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه درس‌های PRE1  – قیمت 37700 تومان (با تخفیف)
خرید با تخفیف

ILI Pre-Intermediate1

تلفظ و معنی لغت های کتاب های کانون زبان ایران

۴ دیدگاه

  1. عالی
    لطفا تا میتونید رایگان ارائه بدید

  2. نه خوب نبود چون خیلی گیرونه لطفا رایگان کنید :}

  3. عالییییی بود very nice

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *