سامری و سوال از متن درس های INTER 2

درک صحیح معنی متن دیالوگ ها و ریدینگ های کتابهای کانون زبان نیازمند دقت و ریزبینی در خواندن تک تک جملات و کلمات است. دقت در نوع حروف اضافه‌ای که برای هر فعل به کار می‌رود، دقت در نکات نوشتاری و نشانه‌گذاری متن،‌ دقت در انوع قیدهایی که در جمله به کار رفته و دقت در معنای مورد نظر جمله برای یادگیری با کیفیت عالی ضروری است.

سوال از متن تک تک جملات

در بسته درک مطلب متن Dialog و Reading های ترم اینتر ۲ (Intermediate 2)، تک تک جملات متن نقل شده و در زیر هر جمله سوالاتی از همان جمله مطرح شده است که صحت درک مطلب توسط زبان‌آموز را بررسی کند و او را وادار کند که به جزئیات متن دقت کند. در این مجموعه تلاش شده که همه‌ی سوالات ممکن مطرح شوند و از همه‌ی جزئیات جلمه پرسشی انجام شود.

بسیاری از زبان‌آموزان برای تمرین مهارت نوشتاری (Writing) خود سوالاتی را از متن تهیه می‌کنند. در بسیاری از موارد در این سوالات اشتباهاتی وجود دارد که شخص زبان‌آموز متوجه آن نمی‌شود. همانطور که می‌دانید در صورتی که شخصی یک اشتباه را چندین بار تکرار کند، آن اشتباه به یک عادت تبدیل می‌شود و یادگیری شکل صحیح را دشوارتر از قبل می‌کند. ما تلاش کرده‌ایم همه‌ی سوالات ممکن را پوشش دهیم تا کسانی که خودشان سوالاتی را مطرح کرده‌اند بتوانند معادل همان سوال‌ها را در این مجموعه نیز مشاهده نموده و با آن چه خودشان نوشته‌اند مقایسه کنند. به این ترتیب در واقع همه‌ی نوشته‌های شما به کمک این راهنما و توسط خودتان تصحیح می‌شوند و از یادگیری شکل اشتباه جلوگیری به عمل می‌آید.

توضیح نکات نوشتاری و گرامری

در حین طرح سوال از جملات متن درس های INTER 2 هر کجا که نیاز بوده، نکات گرامری و نوشتاری به زبان فارسی ساده توضیح داده شده‌اند تا توجه شما عزیزان به ریزه‌کاری‌های متن جلب شود و بتوانید نکاتی که ممکن است فراموش کرده باشید یا ندانید را به شکل موثری یاد بگیرید.

خلاصه (SUMMARY) و بازنویسی متن

در پایان هر دیالوگ یا ریدینگ، متن آن درس مجددا خلاصه و بازنویسی شده است و شما می‌توانید سامری ریدینگ ها و دیالوگ ها را خوانده و با نحوه‌ی بازنویسی و خلاصه‌سازی متن بیشتر آشنا شوید. در این بازنویسی‌ها سعی کرده‌ایم متن را تا حد امکان ساده بنویسیم و برای ارتباط بین جملات از حروف ربط مناسب استفاده کنیم تا راهنمای خوبی برای تمرین‌های writing شما عزیزان باشد.

ترجمه فارسی متن های ریدینگ و دایلاگ در اپلیکیشن

ترجمه متن ریدینگ‌ها تنها از طریق اپلیکیشن ILIplus قابل تهیه است و در حال حاضر امکان مشاهده آن در داخل سایت وجود ندارد. در داخل اپلیکیشن در کنار هر جمله دکمه‌ای برای پخش صوت مربوط به تلفظ همان جمله وجود دارد که می‌تواند به یادگیری تلفظ صحیح، تقویت مهارت لیسنینگ و تقویت مهارت اسپیکینگ شما کمک زیادی کند. زیر هر جمله معنای فارسی آن نوشته شده و سپس لغات ناآشنای آن به صورت جداگانه بیان شده‌اند. در جلوی هر کلمه می‌توانید معنای فارسی، فونیتک و محل استرس و دکمه‌ای برای پخش تلفظ صوتی آن کلمه را مشاهده کنید. ترجمه‌ها در فایل‌های که در زیر ارائه می‌شود موجود نیست.

برای تأمین هزینه‌های سایت، فایل بسته درک مطلب (سوال و سامری) با پرداخت هزینه قابل دانلود است. می‌توانید فایل مربوط به یک درس مورد نظر خود را تهیه کنید و یا سامری و سوالات همه‌ی ریدینگ ها و دیالوگ های اینترمدیت ۲ (INTER 2) را به صورت یکجا و با تخفیف ویژه تهیه نمایید.

بسته جامع سامری و سوال همه‌ی دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه درس‌های INTER 2  (با تخفیف)
۶۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف
سامری و سوال از متن دیالوگ درس اول INTER 2
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس اول INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس دوم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس دوم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس سوم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس سوم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس چهارم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس چهارم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس پنجم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس پنجم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس ششم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس ششم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس هفتم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس هفتم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن دیالوگ درس هشتم INTER 2  
۵۹,۰۰۰ ریال – خرید
سامری و سوال از متن ریدینگ درس هشتم INTER 2  
۹۹,۰۰۰ ریال – خرید
بسته جامع سامری و سوال همه‌ی دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه درس‌های INTER2  (با تخفیف)
۶۹۹,۰۰۰ ریال – خرید با تخفیف
تلفظ و معنی لغت های کتاب های کانون زبان ایران

۳۵ دیدگاه

 1. چرا وقتی روی گزینه خرید میزنیم میگه سبد خرید خالیه ؟ میشه بررسی کنید حتی وقتی پرداخت میکنی میگه خطا ؟

 2. ممنون خیلی عالی بود واقا متشکرم سایت خیلی خوبی دارید

 3. یلام من سامری ریدینگ ۲ اینتر ۲ رو خریدم و دان کردم ولی وقتی که بازش میکنم به شکل برگه های سفید وخالی هس ، فردا هم کلاس دارم اگه می تونین لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید ممنون

  • سلام.
   لینک دانلود بررسی شد، فایل درست است. برای باز کردن فایل‌ها شما نیاز دارید که یک نرم‌افزار مناسب برای بازکردن فایل‌های PDF روی موبایل یا کامپیوتر خود نصب کرده باشید.
   لینک دانلود مجددا به ایمیلتون ارسال شد.
   اگر بعد از نصب نرم‌افزار مشکل حل نشد، از طریق تلگرام با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

 4. بسیار عالی خیلی سپاسگذارم

 5. سلام من ریدینگ درس ۶ از کتاب اینتر ۲راخریدم از حسابم کم شده ولی چیزی به ایمیلم فرستاده نشده هنوز من فردا کلاس دارم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   پرداخت شما تأییدیه نگرفته و پول توسط بانک تا چند دقیقه دیگه به حسابتون برمی‌گرده. اگر نیاز به پشتیبانی بیشتر دارید، لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. اطلاعات تماس در بخش «تماس با ما» سایت موجود است.

 6. سلام من ردینگ درس ۶را خریدم وقتی دانلود میکنم صفحه سفیده هیچ نوشته ای نیست چه کار باید بکنم

  • با سلام
   لینک‌های دانلود بررسی شد، سالم است. احتمالا شما نرم‌افزار مناسب برای باز کردن فایل PDF را گوشی خود نصب ندارید. لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ تصویر صفحه را ارسال کنید تا بتونیم کمک کنیم. اطلاعات تماس در صفحه‌ی تماس با ما موجود است.

 7. سلام و درود ادمین عزیز من روی گزینه خرید هرکدوم از درسا چه ریدینگ چه دایلوگ کیلیک میکنم صفحه خرید درس ۶ ریدینگ بالا میاد و صفحه درس مربوط لود نمیشه

 8. سلام من بسته جامع رو خریداری کردم اما هیچ فایلی به ایمیل ارسال نشده

 9. سلام ببخشید من وقتی روی پرداخت کلیک میکنم مینویسه صفحه وب موجون نیست مشکل از اینترنت و گوشی هم نیس چون رو گوشی های مختلف امتحان کردم باید چکار کنم

 10. ببخشید من سامری ریدینگ درس اولو خریدم ولی دانلود نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   رسید خرید و لینک‌‌های دانلود مجددا به ایمیل شما ارسال شد، در صورتی که مشکل حل نشده است لطفا از طریق بخش تماس با ما (ترجیحا با واتساپ) با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا فایل‌ها از آن طریق ارسال شود.

 11. ممنونم از این اپلیکیشن خوب کانون،لطفا موارد دیگه رو هم اضافه کنید تا کامل تر بشه.??
  ۱_جواب ورک بوک رو هم بزارید.
  ۲_آموزش مجازی گرامر به صورت متن و فیلم(En,Fa فارسی و انگلیسی)
  ۳_فایل صوتی بخش Listen to it هر درس رو لطفاً کامل بزارید.
  ۴_ تعداد ۱۲-۱۰ سوال از هر متن و مکالمه درس + خلاصه(سامری) متن هر درس رو لطفاً قرار بدهید.?♥

 12. سلام وقتی روی خرید کلیک مبکنم مینویسد سبدخرید خالیست چه کنم ؟

  • سلام.
   مشکل از تنظیمات مرورگر شماست. ساده‌ترین راه این است که از یک مرورگر دیگر (مثل chrome یا firefox یا …) یا یک دستگاه (موبایل یا کامپیوتر) دیگر استفاده کنید.

 13. لطفا زودتر جواب منو بدید.کلاس دارم.من از اپلیکیشنتون سوال ریدینگ درس ۳ از اینتر ۲خریداری کردم اما صفحه خالی هست.

 14. سلام خسته نباشید ، ببخشید من این محتوای آموزشی رو خریداری کردم ، ولی لینک های دانلود برام ایمیل نشد .لطفا پیگیری بفرمایید .

  • سلام
   رسید خرید و لینک‌های دانلود مجددا به ایمیل شما ارسال شد. در صورت لزوم لطفا پوشه‌ی spam (هرزنامه‌ها) را بررسی کنید. اگر همچنان مشکلتون حل نشد لطفا از طریق واتساپ به واحد پشتیبانی پیام بدید تا از طریق واتساپ براتون ارسال بشه.

 15. سلام من بسته رو خریداری کردم از حسابم کم شد موفقیتم زد ولی الان میگه از اول خریداری کنید

  • سلام
   رسید خرید و لینک‌های دانلود مجددا به ایمیل شما ارسال شد. در صورت لزوم لطفا پوشه‌ی spam (هرزنامه‌ها) را بررسی کنید. اگر همچنان مشکلتون حل نشد لطفا از طریق واتساپ به واحد پشتیبانی پیام بدید تا از طریق واتساپ براتون ارسال شود.

 16. سلام چرا سامری رایگان نمی کنید؟

 17. سلام خسته نباشید مت بسته ی کامل رو خریداری کردم اما لینک دانبود فعال نشد!!!

 18. سلام خسته نباشید
  این فایل های سامری و خلاصه مربوط به کتاب اینساید ریدینگ اینترو هست؟
  ممنون از راهنماییتون

  • با سلام
   خلاصه هایی که در این بخش مشاهده می کنید. خلاصه ی مربوط به کتاب اینترمدیت ٢ انتشارات کانون زبان ایران است.

 19. واقعا متاسفم من حتی مبلغ رو واریز کردم اما اتفاقی نیفتاد هیچ فایلی برام نیومد

  • سلام
   اگر بعد از خرید موفق به دانلود نشده‌اید، لطفا به صندوق ورودی ایمیل خود مراجعه کنید، لینک‌های دانلود به ایمیل شما نیز ارسال شده‌اند. اگر هنوز مشکل وجود دارد و نمی‌توانید فایل را از ایمیل دریافت کنید، لطفا از طریق واتساپ به شماره 09023347008 پیام ارسال کنید تا فایل از طریق واتساپ به شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *