ترجمه متن ریدینگ‌های ادونس ۱ و ۲ به اپلیکیشن اضافه شد

ترجمه متن‌های ریدینگ ترم های ادونس ۱ و ۲ همه‌ی دروس برای ترم بهار ۱۴۰۰ در اپلیکیشن ILIplus  قرار گرفته است و ترجمه سایر ترم های کانون زبان ایران نیز در اپلیکیشن موجود است و با نصب اپلیکیشن روی گوشی خود می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن بر روی همه‌ی گوشی‌های آیفون و اندروید (سامسونگ و…) قابل نصب است.

نمونه‌ی ترجمه‌های Advanced1 و ترجمه‌ی متن های Advanced2 موجود در اپلیکیشن را در کادر زیر مشاهده می‌کنید. (این نمونه مربوط به جملات ابتدایی درس اول اینتر۱ است و برای مشاهده متن کامل ترجمه ریدینگ درس‌های ادونسد باید اپلیکشن اصلی ILIplus را روی گوشی خود نصب کنید.)

در ترجمه‌های متون کتاب‌های کانون زبان بخش‌های زیر در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است:

  • معنی فارسی جمله
  • معنی فارسی لغات دشوار
  • نقش دستوری و گرامری لغات
  • معنی انگلیسی به انگلیسی لغات
  • مترادف و متضاد کلمات
  • تلفظ لغات و جملات متن درس

معنی فارسی کلمات از دیکشنری هزاره و معنی انگلیسی لغات از دیکشنری لانگمن و مینی‌دیکشنری همراه کتابهای Advanced 1 و Advanced 2 کانون زبان ایران استخراج شده است.

بخش ترجمه متن‌ها در اپلیکیشن کامل‌تر از سایت است - رایگان دانلود کنید

علاوه بر ترجمه‌ی متون در اپلیکیشن می‌توان به فهرست لغات جدید به صورت درس به درس به صورت رایگان همراه با فونتیک و نقش دستوری و معنی انگلیسی و فارسی و مثال برای هر لغت که از دیکشنری لانگمن استخراج شده است، و فایل صوتی تلفظ کلمات با لهجه American دسترسی داشته باشید.

و همچنین توضیح فارسی گرامر های ترم های pre, inter, high به زبان فارسی و نکات ترم های نیو المنتری به زبان فارسی ترجمه شده است و به صورت رایگان در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

اپلیکیشن ILIplus تقریبا روی همه‌ی گوشی‌های هوشمند قابل نصب است. نصب و فعالسازی اپلیکیشن کاملاً رایگان است. برای دسترسی به بعضی بخش‌های اپلیکیشین (مثل صوت و متن لیسنینگ، یا پاسخنامه‌های ورک بوک و استیودنت بوک) پرداخت درون‌برنامه‌ای مورد نیاز است.

برای نصب اپلیکیشن روی این لینک کلیک کنید.

۴ دیدگاه

  1. سلام
    ممنون از اپلیکیشن خوبتون. برای زبان آموزان کانون بسیار مفید است.

  2. سلام چرا ترجمه های ادونس ۲ توی سایت نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *