فاینال کانون زبان، کسب بهترین نمره با ۲۲هزار تومان

آماده شدن برای امتحان پایان ترم  کانون زبان برای بسیاری از زبان‌آموزان بسیار سخت و پر استرس است. سوالات آزمون فاینال معمولاً در سطح نرمال است و اکثر سوالات خیلی سخت نیستند، اما محدودیت زمان و استرس امتحان باعث می‌شود که زبان‌آموزان نتوانند نتیجه‌ی مطلوب خود را کسب کنند. یکی از مواردی که باعث می‌شود که اضطراب شما کاهش یابد، این است که روی سوالات تسلط داشته باشید و سوالات مشابه را قبلاً حل کرده باشید.

برای تسلط کامل بر مباحثی که سوال از آن‌ها طرح می‌شود، باید کتاب را به طور کامل مطالعه کنیم و تمرین‌های آن را حل کنیم. اما نکته‌ای که بسیار بسیار اهمیت دارد این است که باید مطمئن شویم که به تمرین‌ها پاسخ درست داده‌ایم. اگر متوجه اشتباه خود در زمان تمرین نشویم، این اشتباه ملکه‌ی ذهن ما می‌شود و نه تنها در آزمون پایانی ترم، بلکه در طی سال‌های آینده نیز همان اشتباه همراه ما خواهد بود.

خوشبختانه در کتاب‌های کانون زبان تمرین‌های بسیار زیادی وجود دارد که در کلاس‌های درس توسط مدرسین و زبان‌آموزان حل می‌شود. این تمرین‌ها که در کتاب دانش‌آموز (student’s book)  قرار دارند به نحوی طراحی شده‌اند که زبان‌آموزان را کاملاً برای امتحان آماده می‌کنند. اما متاسفانه پاسخ صحیح این تمرین‌ها در کتاب ارائه نشده و زبان‌آموزان در زمان مطالعه نمی‌توانند بفهمند که آیا دارند سوالات را درست جواب می‌دهند یا خیر.

پاسخنامه‌ی کامل کتاب‌های دانش‌آموز کانون زبان در مجموعه ما تهیه شده و در اپلیکیشن ILIplus قابل دسترسی است. پاسخنامه‌ها به شکلی طراحی شده که زبان‌آموزان ابتدا سوال را می‌بینند، ولی روی جواب پوشانده شده است، پس از این که زبان‌آموز خودش به سوال پاسخ داد روی آن ضربه می‌زند و جواب نمایان می‌شود. این بهترین روش یادگیری است، به محض این که اشتباهی کرده باشید، متوجه اشتباه خود می‌شوید و آن را اصلاح می‌کنید. به این ترتیب در امتحان فاینال که سوالاتش از تمرینات همین کتاب طرح شده، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

پاسخنامه درس اول کتاب به صورت رایگان در اپلیکیشن ILIplus در اختیار شما زبان‌آموزن عزیز قرار گرفته است. می‌توانید پس از مطالعه‌ی درس اول، در صورت رضایت از پاسخنامه با پرداخت مبلغ ۲۲هزار تومان (کمتر از قیمت یک ساندویچ ساده!)‌ به پاسخنامه‌ی درس‌های بعدی نیز دسترسی پیدا کنید.

همچنین در اپلیکشن ILIplus نمونه سوالات فاینال کانون زبان نیز ارائه شده است. این نمونه سوالات از روی سوالات امتحان اصلی طراحی شده‌اند و دقیقا همان کلمات و گرامری که در آزمون اصلی مطرح می‌شود در آن‌ها قرار گرفته است. البته این‌ها دقیقا خود سوالات آزمون نیستند و استفاده از آن‌ها تقلب محسوب نمی‌شود. نمونه سوالات نیز به صورتی طراحی شده‌اند که شما می‌توانید ابتدا خودتان به سوالات پاسخ بدهید و بعد پاسخ صحیح را با ضربه زدن روی یک دکمه مشاهده کنید. پاسخ‌ها هم به صورت کلیدی و هم به صورت تشریحی ارائه شده‌اند تا کاملا بتوانید مطالب را به درستی یاد بگیرید و بهترین نمره را در امتحان پایان ترم کسب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن ILIplus و دسترسی به پاسخنامه‌ها و نمونه سوالات اینجا کلیک کنید.

۱۱ دیدگاه

 1. سلام.
  واقعا پاسخنامه استیودنت بوک خیلییی عالی بود. من از اول ترم گرفتم و باهاش تو خونه تمرین کردم و توی کلاس فعالیتم خیلی خوب شد و مطمئنم نمره کلاسی این ترمم خیلی خوب میشه.

 2. من هر چی میخونم باز استرس دارم. برا همین امتحانامو میدم کانال *** انجام بده. یعنی این ترم خودم امتحان بدم؟؟؟؟؟

  • سلام ببخشید این کانال تلگرام هست؟

  • نتیجه‌ای که میگیری چطوره خوبه؟؟

  • استرس در امتحان طبیعی است، اما اگر خودتون را خوب آماده کنید و همه‌ی تمرینات کتاب را مطالعه کنید و با پاسخنامه‌ای که در اپلیکیشن ILIplus است مطمئن بشید که تمرین‌ها را درست حل کرده‌اید حتما استرس کمتری خواهید داشت. امتحان و نمره اهمیت زیادی ندارد و مهم‌ترین چیز یادگیری است، پس حتی اگر در امتحان از کسی کمک می گیرید، باز هم خودتان با تمام توان مطالعه کنید تا مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرید.

  • سلام وقت بخیر. من با کمک فایل های شما تونستم ک نمره ۱۰۰ کلاسی را بگیرم و در میان ترم اونم ب خاطر مشکلات سامانه ک ویس بخش نمیشد شدم ۱۰.۵ و خیلی استرس دارم ک حتما فاینالل را خوب بدم و خیلی خوندم اما اضطراب اینکه یه بار فرصت داریم و قبلا مثلا میگفتتد ک تا ۲۹ ام وقت دارین. این ترم روزی را مشخص کرده و استرس دارم و میخواستم بدونم چطوری میتونم ۲۲ تومن رو پرداخت کنم.

   • شما اگر قبلا فایل‌های ما را تهیه کردید، نیازی به پرداخت مجدد نیست و با مطالعه‌ی پاسخنامه‌های استیودنت بوک قطعا نمره‌ی خیلی خوبی در فاینال کسب خواهید کرد.
    ضمنا ضریب نمره‌ی کلاسی خیلی بیشتر است و اصلا نگران پایان‌ترم نباشید.

 3. سلام این کانالی که میگید چطوری هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *