حمایت از ما

سایت کمک‌آموزشی ILIplus.com توسط گروهی از زبان‌آموزان و فارغ‌التحصیلان کانون زبان، با هدف رفع مشکلات زبان‌آموزان و کمک به یادگیری بهتر راه‌اندازی شده و با تأکید ویژه بر بهبود درک مطلب و یادگیری تلفظ صحیح کلمات و جملات، فعالیت خود را ادامه می‌دهد. همراهی شما زبان‌آموزان عزیز همواره باعث دلگرمی ما در راه افزایش کیفیت و تنوع مطالب سایت بوده است.

برای حمایت از سایت ما روش‌های مختلفی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر روی عنوان‌های زیر کلیک کنید. توضیحات بیشتر در پایین همین صفحه خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

بیشتر مطالب موجود در این سایت (حدود ۹۰ درصد مطالب) به صورت کاملاً رایگان در اختیار همه‌ی کاربران گرامی قرار دارد و بدون صرف هزینه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اما برای تأمین هزینه‌های سایت، ناچاریم برخی مطالب را با دریافت مبلغی در اختیار دوستان عزیزمان قرار دهیم. خصوصاً در ماه‌های به دلایل مختلف مثل افزایش قیمت‌های سرور (به تبع افزایش قیمت ارز)، ارتقای منابع سخت‌افزاری سرور (به خاطر افزوده شدن امکانات جدید به سایت)، و افزایش هزینه‌ی نیروی انسانی به دلیل به کارگیری مدرسان باتجربه (برای افزایش کیفیت مطالب سایت)، هزینه‌های نگهداری سایت افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

سعی کرده‌ایم مطالبی که بیشتر مورد استفاده‌ی زبان‌آموزان است و مطالبی که به سبب محدویت زمان در کلاس‌های کانون تمرکز کمتری روی آن‌ها وجود دارد (مثل تلفظ صحیح جملات، درک مطلب و…) را به صورت رایگان در اختیار همه قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید بیشترین استفاده را از این سایت ببرید.

با توجه به این که درصد زیادی از زبان‌آموزان را نوجوانان تشکیل می‌دهند و به دلیل نداشتن کارت بانکی و عدم استقلال مالی، امکان پرداخت اینترنتی برای بسیاری از عزیزان وجود ندارد، تلاش ما بر این است که حجم مطالب رایگان را روز به روز افزایش دهیم و بابت ارائه‌ی محتواهای آموزشی هزینه‌ای از کاربران دریافت نکنیم تا همه بتوانند برای تقویت زبان انگلیسی خود از ILIplus استفاده کنند.

در صورت تمایل، شما عزیزان می‌توانید حتی بدون پرداخت یک ریال هزینه، از این سایت حمایت کنید تا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. در ادامه‌ی این مطلب روش‌های حمایت بیان می‌شود تا در صورتی که ما را لایق دانستید، به هر روشی که تمایل دارید از ما حمایت کنید.

روش اول: اگر سایت یا وبلاگ دارید

اگر شما صاحب یک سایت یا وبلاگ هستید، با معرفی ILIplus در وبلاگ خود، می‌توانید از ما حمایت کنید. مهم نیست که وبلاگ شما چه تعداد بازدیدکننده داشته باشد، حتی اگر وبلاگی با یک بازدیدکننده هم داشته باشید، اقدام شما در معرفی این سایت برای ما بسیار ارزشمند است و حداقل باعث دلگرمی دست‌اندرکاران سایت خواهد بود.

لطفا ترجیحاً در زمان معرقی این سایت، لینک صفحات مربوط به مطالب غیررایگان (مثلاً پاسخنامه‌ی تمرینات ورک بوک) را در وبلاگ خود قرار دهید، تا کمک بیشتری به افزایش فروش و تأمین منابع مالی برای پیشرفت سایت شود. امیدوارم خدمات ما به گونه‌ای رضایت شما را جلب کرده باشد که ما را لایق حمایت بدانید.

برای مشاهده و کپی یک متن نمونه که در وبلاگ قرار داده شده اینجا کلیک کنید

البته شما عزیزان می‌توانید برای معرفی از متن دلخواه خود استفاده کنید و یا حتی فقط به سادگی لینک سایت ما را در بخش لینک‌ها (پیوندهای روزانه)ی وبلاگ خود قرار دهید. لطفا ترجیحاً لینک مطالب غیر رایگان (جواب ورک بوک ترمی که خودتان در آن تحصیل می‌کنید) را در وبلاگتان قرار دهید تا به تأمین هزینه‌های سایت کمک بیشتری شود.

روش دوم: اگر در شبکه‌های اجتماعی صفحه دارید

اگر ما را لایق حمایت خود می‌دانید، لطفا لینک سایت ILIplus.com را در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی (فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و…) منتشر کنید. حتی اگر تعداد دنبال‌کنندگان صفحه‌ی شما فقط یک نفر باشد، حمایت شما برای ما ارزشمند است و باعث دلگرمی ما خواهد بود.

از آنجا که برای تأمین مخارج خود شدیداً نیاز به منابع مالی داریم، لطفا ترجیحا لینک مطالب غیر رایگان (جواب ورک بوک ترمی که خودتان در آن تحصیل می‌کنید) را در صفحات خود قرار دهید تا کمک بیشتری به افزایش احتمال فروش محصول و تأمین شدن منابع مالی مورد نیاز ما بشود.

روش سوم: خرید محصولات غیررایگان سایت

قیمت محصولات فروشی این سایت بر اساس تعداد صفحه یا تعداد ساعت کار تعیین نمی‌شوند. ما برخی محصولات را می‌فروشیم تا بتوانیم به کار تهیه و تکمیل هزاران مطلب رایگان ولی ارزشمند، دقیق، صحیح و با کیفیت ادامه دهیم. شما تصور کنید که مبلغی که در زمان خرید می‌پردازید بابت همه‌ی مطالب سایت است (معنی و تلفظ لغات، ترجمه و تلفظ متن‌ها، جواب تمرینات و…)

ما بیش از ۹۰ درصد زمان و منابع مالی خود را صرف توسعه‌ی مطالب رایگان سایت کرده‌ایم و اگر انصاف دهید فقط تهیه ترجمه‌ی یکی از ریدینگ‌ها با آن دقت و با آن همه جزئیات مستلزم صرف ساعت‌ها زمان است. ضمن این که در کنار ترجمه، فونتیک‌ها و تلفظ‌های صوتی نیز تهیه شده که بسیار پرزحمت و زمان‌بر بوده است. بنابراین لطفاً درباره‌ی قیمت محصولات اینطور فکر کنید که این هزینه برای تمام مطالب سایت است، نه فقط برای چند صفحه پاسخ سوالات و امثال آن.

هر مبلغی که شما در زمان خرید یک محصول از سایت پرداخت می‌کنید، صرف توسعه‌ی مطالب رایگان بسیار باکیفیت خواهد شد که خود و دوستانتان می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

روش چهارم: حمایت مالی با پرداخت مبلغ دلخواه

در صورتی که توان مالی برای حمایت از سایت ILIplus را دارید. می‌توانید از طریق فرم زیر، هر مبلغی که مورد نظر خود شما است را پرداخت کنید تا برای توسعه‌ی مطالب سایت مورد استفاده قرار بگیرد. دوستان ما بدون چشم‌داشت زحمات زیادی برای تهیه مطالب این سایت متحمل می‌شوند و پرداخت کمک مالی به هیچ عنوان اجباری نیست؛ اما در صورت تمکن مالی شما، پرداخت هر میزان مبلغی می‌تواند کمک بزرگی به ما همکارانمان باشد.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]