آشنایی با سایت ILIplus.com

آشنایی با امکانات سایت ILIplus.com

در وبسایت کمک‌آموزشی ILIplus.com می‌توانید همه‌ی مطالب مورد نیاز برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی و کسب نمره‌ی بهتر هم در فعالیت‌های کلاسی و هم در امتحان پایانی را در اختیار داشته باشید.

ترجمه فارسی متن کتاب های کانون زبانیکی از مهمترین مشکلاتی که باعث عدم موفقیت زبان‌آموزان می‌شود، کمبود زمان و وقت کافی برای مطالعه و تمرین است. برای حل این مشکل تا کنون در ILIplus.com اطلاعات فراوانی را برای استفاده‌ی زبان‌آموزان تهیه کرده‌ایم. در این سایت می‌توانید معنی فارسی، تلفظ صوتی، فونتیک و محل استرس در لغت‌ها و کلمات جدید همه‌ی ترم‌های کانون را به ترتیب درس به درس به صورت کاملاً رایگان مشاهده نمایید. همچنین ترجمه‌ی فارسی متن دیالوگ‌ها و ریدینگ‌های همه‌ی ترم‌ها نیز در سایت آپلود شده که با مراجعه به دسته‌بندی‌های موجود در صفحه‌ی اصلی سایت می‌توانید به راحتی به ترجمه‌های مربوط به کتاب خود دسترسی بیابید.

معنی فارسی لغات ترم های کانون زبانپاسخنامه‌ی تمرینات کتاب کار (WorkBook) و تمرینات کتاب زبان‌آموزی (Student’s Book) نیز برای تمرین بهتر و بهبود عملکرد زبان‌آموزان در مطالعه برای آزمون پایانی تهیه شده و در سایت قرار گرفته است به با پرداخت هزینه‌ی اندک قابل دانلود است. برای دسترسی به این پاسخنامه‌ها نیز می‌توانید از دسته‌بندی‌های موجود در صفحه‌ی اصلی سایت ILIplus.com بهره ببرید.

فایل صوتی بخش LISTENING کتاب‌های کانون زبان

با توجه به این که کیفیت صدای پخش‌شده از تجهیزات موجود در کلاس‌های کانون زبان، معمولاً به اندازه‌ی مطلوب نیست که زبان‌آموزان در همه‌ی کلاس بتوانند واژه‌های تلفظ شده را به وضوح مناسب بشوند، بسیاری از زبان‌آموزان ترجیح می‌دهند بخش‌های صوتی را با هدفون، هندزفری یا تجهیزات دیگری که در اختیار دارند بشوند و مهارت شنیداری خود را بهتر تقویت کنند.

ILI LISTENINGنمرات کلاسی بسیاری از زبان‌آموزان،‌ به دلیل عدم توانایی در تشخیص کلمات بخش لیسنینگ کاهش می‌یابد. در حالی که در بسیاری از موارد این یک اشکال در تجهیزات پخش‌کننده‌ی صوت است، نه اشکال در درک شخص زبان‌آموز. بنابراین با تمرین بخش‌های صوتی لیسنینگ قبل از کلاس، می‌توانید نمرات کلاسی خود را زیر افزایش دهید و جزء زبان‌آموزان ممتازی باشید که در کانون زبان از پرداخت شهریه معاف می‌شوند.

دانلود فایل لیسنینگ کانون زبانبرای تهیه فایل‌های صوتی موجود در CD مدرسان کانون زبان که شامل صوت مربوط به بخش Listening کتاب است، باید هزینه‌ای را پرداخت کنید در برای توسعه‌ی مطالب رایگان سایت به کار گرفته خواهد شد.

«برای خرید فایل‌های صوتی لیسنیگ کتاب اینجا کلیک کنید»