درباره ما

وبسایت کمک‌آموزشی ILIplus.com با هدف ارائه محتوای ارزشمند برای زبان‌آموزان کانون زبان ایران تأسیس شده و به صورت مستقل از کانون زبان فعالیت می‌کند.

این وبسایت با همکاری تعدادی از زبان‌آموزان و فارغ‌التحصیلان کانون زبان راه‌اندازی شده و همه‌ی مطالب توسط این افراد تهیه، بازبینی و منتشر شده است. ILIplus یک وبسایت مستقل است و هیچ ارتباطی با سیستم اداری و آموزشی کانون زبان ایران ندارد.

در حال حاضر معنی فارسی و تلفظ کلمات جدید کتاب‌های کانون زبان به تفکیک سطح به سطح و درس به درس در سایت قرار داده شده و زبان‌آموزان عزیز می‌توانند به صورت کاملاً رایگان از آن استفاده نمایند. علاوه بر آن پاسخنامه کتاب‌های کار کانون (Workbook) با پرداخت هزینه اندک در فروشگاه اینترنتی سایت قابل خرید و دانلود است.

امیدواریم مطالب این سایت مورد استفاده زبان‌آموزان عزیز قرار بگیرد. لطفاً پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را از طریق صفحه تماس با ما و یا از طریق فرم‌های نظرخواهی پایین مطالب سایت برای ما ارسال کنید.

صاحب امتیاز: میلاد علی آبادی فراهانی

 

قوانین و مقررات:

مدت زمان و روش تحویل محصول

لینک دانلود محصول خریداری شده بلافاصله پس از پرداخت وجه به شما نمایش داده می‌شود. تنها روش تحویل محصول از طریق لینک دانلود است. ضمنا برای اطمینان بیشتر از این که حتماً می‌توانید فایل را دریافت کنید، یک نسخه از لینک‌های دانلود نیز به آدرس ایمیلی که در زمان خرید وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد.

استرداد وجه و مرجوعی

در صورتی که در طول فرایند پرداخت شما خطایی بروز کند، پس از چند دقیقه مبلغ به صورت اتوماتیک به حساب شما بازگردانده می‌شود. در صورتی که محصول را به اشتباه خریداری کرده‌اید، امکان تغییر محصول یا استرداد وجه از طریق تماس با شماره تلفن پشتیبان سایت، پس از کسر کارمزدهای بانکی امکانپذیر خواهد بود.

در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول مبلغ پرداختی پس از تماس با شماره تلفن پشتیبان به شما عودت داده می‌شود. لازم به ذکر است برای هر مشتری حداکثر یک بار و فقط برای یک محصول به دلیل عدم رضایت از کیفیت محصول امکان بازگشت وجه وجود دارد.

حریم شخصی

اطلاعات مربوط به مشتریان و خریدهای آن‌ها به صورت محرمانه در پایگاه داده وبسایت نگهداری شده و به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد.

ساعات پاسخگویی

پاسخگویی به تماس‌های پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب هر روز انجام می‌شود. پیام‌ها یا تماس‌های خارج از این ساعت ممکن است با تأخیر پاسخ داده شوند.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی

پس از ارائه‌ی محصول در صورت نیاز به پشتیبانی در دانلود یا دریافت راهنمایی در خصوص روش استفاده، می‌توانید از طریق شماره‌ تلفن‌هایی که در صفحه تماس با ما وبسایت درج شده است با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

مجوزها

logo-samandehi